cestovni-ruch.cziCOT.czCZeCOT.infoWMP.czXMLevents

Aerolinky Emirates spouští platformu Emirates Gateway

Zařazeno v
Outgoing
Incoming

20.2.2021

Letecká společnost Emirates nabídne svým obchodním partnerům od 1. července 2021 prostřednictvím platformy NDC (New Distribution Capability) Emirates Gateway exkluzivní produkty i služby na míru, včetně bohatého obsahu a různých typů cen.

Letecká společnost Emirates nabídne svým obchodním partnerům od 1. července 2021 prostřednictvím platformy NDC (New Distribution Capability) Emirates Gateway exkluzivní produkty

V návaznosti na uvedení vlastní distribuční brány Emirates Gateway v říjnu minulého roku představuje tato novinka další milník na cestě společnosti Emirates k uspokojení dynamického cestovního trhu. Obchodním partnerům nabídne velký výběr možností spojení a různých produktů a výhod napříč všemi kanály.

„Naším cílem je umožnit obchodním partnerům, aby mohli nabízet ještě lepší zákaznickou zkušenost. Těší nás, že teď můžeme představit další sérii nových exkluzivních funkcí a výhod právě na Emirates Gateway, která byla navržena s cílem vyřešit současná omezení starších systémů a poskytovat širokou škálu dalšího obsahu a možností pro zprostředkovatele a cestovní kanceláře,“ uvedl Adnan Kazim, komerční ředitel Emirates.

Agentury, které dosud nejsou zaregistrovány v Emirates Gateway, mají i nadále přístup do staršího obsahu Emirates EDIFACT, a to prostřednictvím GDS partnerů Amadeus, Travelport, Travelsky, Infiny a Sirena. Za účelem snížení nákladů, které společnosti Emirates vznikají distribucí skrze GDS, bude od 1. července 2021 za rezervace prostřednictvím GDS účtován distribuční poplatek ve výši 14–25 dolarů za letenku.

Od 1. července 2021 bude skrze Emirates Gateway dostupný následující NDC obsah:

  • Přístup k různým cenovým nabídkám, například ke speciálním promo tarifům a předprodejům
  • Možnost prodávat nadměrná zavazadla a rozšířit tak nabídku pro zákazníky
  • Přístup k bohatému cestovnímu obsahu
  • Různé ceny pro vybrané doplňkové služby
  • Rychlejší přístup k novým doplňkovým produktům

Přístup do obsahu na Emirates Gateway je možný skrze Emirates Booking Portal, Emirates Gateway Direct a Emirates Gateway Sync.

Foto: Emirates